Jesteś tutaj: Start / O Stowarzyszeniu

O Stowarzyszeniu

Stowarzyszenie Przyjaciół i Sympatyków Szkoły we Wróblowicach działa od marca 2012 roku. W obliczu likwidacji Zespołu Szkoły Podstawowej i Przedszkola powstało jako lokalna inicjatywa mieszkańców wsi i nauczycieli. Realizuje swoje cele statutowe poprzez zapewnienie dzieciom i młodzieży opieki wychowawczej oraz możliwości nauki szkolnej w miejscu swojego zamieszkania poprzez prowadzenie szkoły podstawowej z oddziałami przedszkolnymi.

Stowarzyszenia posiada swój Funpage na Facebooku:

Artykuły

2016-01-16

Organizator zbiórki: Stowarzyszenie Przyjaciół i Sympatyków Szkoły we Wróblowicach

Wróblowice 142, 32-840 Zakliczyn

Termin zbiórki: 23 czerwca 2013r.
Miejsce zbiórki: teren Remizy Strażackiej OSP we Wróblowicach

Czytaj więcej o: Sprawozdanie ze zbiórki publicznej prowadzonej przez Stowarzyszenie Przyjaciół i Sympatyków Szkoły we Wróblowicach