Środa, 2016-02-10

Imieniny: Elwiry, Elizy
Jesteś tutaj: Start

Strona główna

W związku ze zbliżającym się dniem Św. Walentego uruchamiamy Pocztę Walentynkową. Do poniedziałku (15 lutego) do godz. 8.15 (do skrzynki w świetlicy) można przynosić kartki walentynkowe, które będą rozdane tego samego dnia na drugiej lekcji. Kartki powinny być opisane imieniem i nazwiskiem oraz klasą ucznia, któremu chcecie wysłać taką kartkę.

UWAGA – KONKURS !!!

Zapraszamy wszystkich uczniów do konkursu organizowanego przez Samorząd Szkolny pod nazwą „Film ze zwierzątkiem”. Zadaniem uczestników jest nagranie filmu przedstawiającego jego ulubionego pupila (lub kilku pupilów). Miejsce akcji oraz bohaterów filmu pozostawiamy Waszej wyobraźni. Prosimy, aby filmy nie naruszały niczyjej godności. Czas trwania filmu to maksymalnie 5 minut. Filmy prosimy zgłaszać do Seliny lub Klaudii (z klasy VI) na płycie CD lub pendrivie do 22 lutego 2016 roku.

Autorzy trzech najciekawszych filmów otrzymują pamiątkowe dyplomy i upominki.

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2014"

Megamatma